VÝSLEDKY

1.kolo 21.9.2018 18:30

Sokol Mělník Pšovka B - TJ Sokol Libiš 17:1

body: Škaloud 1x

2.kolo 28.9.2018 18:30

TJ Sokol Dřínov B - TJ Sokol Libiš 13:5

body: Ryšlavý 1x, Pour 2x, Šebek 2x

3.kolo 26.9.2018 18:30

TJ Sokol Libiš - Sokol Dolní Beřkovice C 2:16

body: Škaloud 2x


4.kolo 8.10.2018 18:00

TJ Neratovice F - TJ Sokol Libiš 17:1

body: Škaloud 1x

5.kolo 19.10.2018 18:30

TJ Sokol Libiš - TJ Dynamo Nelahozeves D 3:15

body: Škaloud 2x, Mróz 1x


6.kolo 24.10.2018 18:30

TJ Start Mlékojedy B - TJ Sokol Libiš  13:5

body: Pour 2x, Šebek 2x, Holub 1x


7.kolo 9.11.2018 18:30

TJ Sokol Libiš - TJ Sokol Byšice A  3:15

body: Škaloud 3x

8.kolo 16.11.2018 18:30

SK Mšeno - TJ Sokol Libiš 17:1

body: Škaloud 1x

9.kolo 23.11.2018 18:30

TJ Sokol Libiš - SK Liběchov 1:17

body: Škaloud 1x

10.kolo 30.11.2018 18:00

TJ Start Mlékojedy C - TJ Sokol Libiš 10:8

body: Škaloud 3x, Mróz 2x, Homola 1x, Pour 1x, Šebek 1x

11.kolo 5.12.2018 18:30

TJ Sokol Libiš - TJ Dynamo Nelahozeves C 4:14

body: Škaloud 2x, Pour 1x, Šebek 1x

12.kolo 12.12.2018 18:30

TJ Start Mlékojedy A - TJ Sokol Libiš 18:0

body: -

13.kolo 21.12.2018 18:30

TJ Sokol Libiš - TJ Sokol Byšice B 10:8

body: Škaloud 4x, Mróz 2x, Homola 1x, Pour 1x, čtyřhry Homola, Ryšlavý 1x, Mróz, Škaloud 1x

14.kolo 11.1.2019 18:30

TJ Sokol Libiš - Sokol Mělník - Pšovka B 0:18

body: -

15.kolo 18.1.2019 18:30

TJ Sokol Libiš - TJ Sokol Dřínov B 13:5

body: WO 5x, Škaloud 3x, Homola 2x, Pour 1x, Ryšlavý 1x, čtyřhry Mróz, Škaloud 1x

16.kolo 25.1.2019 18:00

Sokol Dolní Beřkovice C - TJ Sokol Libiš 13:5

body: Škaloud 2x, Mróz 2x, Pour 1x

17.kolo 30.1.2019 18:30

TJ Sokol Libiš - TJ Neratovice F 3:15

body: Homola 2x, Mróz 1x

18.kolo 8.2.2019 18:00

TJ Dynamo Nelahozeves D - TJ Sokol Libiš 12:6

body: Škaloud 1x, WO 5x

19.kolo 13.2.2019 18:30

TJ Sokol Libiš - TJ Start Mlékojedy B 0:18

body: -

20.kolo 19.2.2019 19:00

TJ Sokol Byšice A - TJ Sokol Libiš 18:0

body: -

21.kolo 6.3.2019 18:30

TJ Sokol Libiš - SK Mšeno 1:17

body: Škaloud 1x

22.kolo 15.3.2019 18:30

SK Liběchov - TJ Sokol Libiš 11:7

body: Škaloud 3x, Homola 1x, Pour 1x, Šebek 1x,                        čtyřhry Pour, Šebek 1x

23.kolo 22.3.2019 18:30

TJ Sokol Libiš - TJ Start Mlékojedy C 7:11

body: Mróz 3x, Pour 3x, Homola 1x

24.kolo 29.3.2019 18:00

TJ Dynamo Nelahozeves C - TJ Sokol Libiš 17:1

body: Škaloud 1x

25.kolo 5.4.2019 18:30

TJ Sokol Libiš - TJ Start Mlékojedy A 6:12

body: Škaloud 1x, WO 5x

26.kolo 9.4.2019 19:00

TJ Sokol Byšice B - TJ Sokol Libiš 8:10

body: Mróz 4x, Škaloud 3x, Homola 1x, Pour 1x                          čtyřhry Mróz, Škaloud 1x

  • Aktuální tabulka ZDE
  • Žebříček hráčů ZDE

.